Jak vybrat ten správný dárek pro svého muže?

Rádi by jste obdarovali svého partnera, či příbuzného nějakým hodnotným a zároveň praktickým dárkem? Rádi Vám poradíme tak, aby měl obdarovaný skutečnou radost a aby dárek neskončil ve skříni. Dáme Vám pár jednoduchých rad, jak vybrat to správné náčiní a kosmetiku.

Sady na holení:

Sada na holení je základ. Vzhledem k tomu, že určuje čím a jak kvalitně se bude obdarovaný holit, je třeba vybrat důkladně a nešetřit. Hlavně musíte zjistit, jakým strojkem se momentálně holí. Tz. jestli používá strojek na klasické žiletky, břitvu, strojek na holítka (Mach3, Fusion). Sada se vybírá právě podle typu strojku. Hlavně by se nemělo jít směrem dolů. Ten kdo se holí klasickou metodou, nebude moc nadšený s holítka Mach3, byť bude sebelepší. Nejlepší sady jsou 4 - dílné s miskou a štětkou s jezevčích vlasů. Pozor však u vegana volíme vždy umělé vlákno.

Naše Tipy:

- 4 - Dílná sada Muhle VIVO Black Pure Badger na žiletky

- 4 - Dílná sada Muhle RYTMO Black Pure Badger na Mach3 holítka

- Cestovní sada Muhle s obalem na Mach3 Holítka

- Sada Bluebeards Revenge Scimitar - sada pro začátečníky, jako úvod do mokrého holení.

Samostatný holící strojek:

Holící strojek je střed vesmíru každého holení. Tak jako při výběru sady na holení i zde musíme zjistit, jakým typem strojku se obdarovávaný holí, nebo má v plánu se holit. Tak jako u všeho není radno šetřit. Strojky na výměnné hlavice (Mach3, Fusion) se od sebe liší materiálem madla a designem. Největší pozornost musíte věnovat výběru strojku na klasické žiletky. Zde se liší hlavice podle použití: hřebenová - na holení delších vousu a uzavřená - pro ty, co se holí denně. Dále se liší způsobem výměny žiletek. A to na klasické, kde se odmontuje jedna z více částí a pod ni se vloží žiletka, nebo motýlkové, kde se prostor pro výměnu žiletky odkryje pootočením rukojeti.

Naše Tipy:

- Strojek Timor Ebony Wood Open Comb s hřebenovou hlavicí

- Strojek Muhle R89 Grande s uzavřenou hlavicí

- Strojek Parker 60R s motýlkovou hlavicí

- Strojek Muhle Sophist Buffalo Horn na Mach3